Acil Kargo Danışma Hattı

7/24: 0212 909 2181

Canlı Hayvan Kargo Taşıma

 

 

pet-kargo

 

TK Uçak Kargo ile Canlı Hayvan Kargo Taşımacılığı

İnsanların evlerinde besledikleri evcil hayvanları taşınma, tatil, zorunlu şehir değişikliği gibi nedenlerle bir yerden bir yere nakil etmeleri gerekmektedir. Evcil hayvanlar da ailenin bir bireyi olarak görüldüğünden taşınmasının da en az ailenin diğer bireyleri kadar güvenli, sağlı ve hızlı olması talep edilmektedir.

Bu haklı talep doğrultusunda biz kargo sektörüne düşen görev de evcil hayvanların da değerli bir canlı olduğunu bilerek uygun koşullarda, sağlıklı, güvenli ve en hızlı şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Canlı hayvan kargo taşıma servisimiz Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Her tür ve cins hayvan yurt içinde her şehire adresten alınıp gideceği adrese kadar firmamızın özel tahsis ettiği araçlarla taşınmaktadır.

Şehirlerarası canlı hayvan taşıma hizmetimiz THY KARGO tarifeli uçaklarıyla yapılmaktadır. THY ‘nin kalite standartlarıyla aynı kalitede verdiğimiz yer hizmetleri ile bütünleşerek canlı hayvan kargo taşımasını en ideal halde müşterilerimize sunmaktadır.

Evcil hayvan kargo taşıma hizmetimizin şehirlerarası taşıma ayağı uçak kargo ile yapıldığından adresten alınıp gideceği adrese kadar teslimatı bir kaç saat sürmektedir. Seyahatin kısa sürmesi hem hayvanların kapalı kafeste uzun süre kalması hem de seyahat sırasında uyutma, uyuşturma gibi hayvana zarar verebilecek  olumsuz yöntemlerin uygulanması sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Şehirlerarası taşınması gereken evcil hayvanlarınızı uzman personelimize ve uçak kargo sistemimize güvenle emanet edebilir, gönül rahatlığıyla seyahat etmelerini sağlayabilir ve gideceği adrese kadar sağlıklı bir şekilde ulaştırılması hizmetimizden yararlanabilirsiniz.