Acil Kargo Danışma Hattı

7/24: 0212 909 2181

Yurtdışı Uçak Kargo

 uluslararası hava kargo

YURTDIŞI UÇAK KARGO

Hava yolu kargo taşımacılığında birçok gönderici, süreçlerin karmaşıklığı ve bürokratik işlemlerin fazlalığı nedeniyle hava taşıyıcıları ile doğrudan bağlantı kurmak yerine, alanında uzman bir işletme ile iletişime geçmeyi tercih etmektedir.

Müşterilerin hava yolu kargo taşımacılığında kapıdan kapıya kargo teslimi ile ilgili lojistik hizmet talebi, lojistik firmaların faaliyet alanlarının daha da gelişmesini sağlamaktadır.

Yurtdışı Uçak Kargo ve Lojistik Firmalar

Yurtdışı Uçak Kargo ve Lojistik firmalar, farklı göndericilerden teslim aldıkları kargoları bir araya getirerek konsolide kargo şeklinde, hacim ve ağırlık bakımından en hesaplı ambalajlamayı yapabilmektedir.

Yurtdışı Uçak Kargo ve Lojistik firmaları, uluslararası standart ve kalitedeki hizmetleri ile müşteri açısından maliyetleri düşürebilmektedir.

Firmamız da bu bağlamda en hızlı ve kaliteli hizmeti verme amacının yanısıra müşterilerimiz için en ekonomik çözümleri üretebilmeyi de amaçlamaktadır.

Yurtdışı Uçak Kargo gönderileriniz için firmamızın çağrı merkezini arayarak fiyat teklifi isteyebilir, gönderi yapmak üzere sipariş verebilirsiniz.